Omega (7.x-4.3) - en to sl translation catalogue (52 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Pages
sl: Strani

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: new
sl: novo

en: Categories
sl: Kategorije

en: updated
sl: posodobljeno

en: Weight
sl: Teža

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: up
sl: gor

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Region
sl: Regija

en: Options
sl: Možnosti

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Block
sl: Blok

en: Host
sl: Gostitelj

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Updated:
sl: Posodobljeno:

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: 1 vote | @count votes
sl[0]: 1 glas
sl[1]: @count glasova
sl[2]: @count glasovi
sl[3]: @count glasov

en: Port
sl: Vrata

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: Choice
sl: Možnost

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Go to page @number
sl: Pojdi na stran %number

en: More help
sl: Več pomoči

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: No comments available.
sl: Ni komentarjev.

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: original
sl: prvotna

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: No blocks in this region
sl: V tem področju ni blokov

en: Total votes: @votes
sl: Prejetih glasov: @votes

en: Vote count
sl: Št. glasov
