Omega (7.x-4.4) - en to ast translation catalogue (34 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Pages
ast: Páxines

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: new
ast: nuevu

en: Categories
ast: Categoríes

en: updated
ast: anováu

en: Weight
ast: Pesu

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: up
ast: arriba

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Region
ast: Rexón

en: Options
ast: Opciones

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Block
ast: Bloque

en: Host
ast: Sirvidor

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Updated:
ast: Anováu:

en: Navigation
ast: Navegación

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Port
ast: Puertu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: @time ago
ast: hai @time

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos

en: Choice
ast: Esbilla
