Omega (7.x-4.4) - en to bg translation catalogue (54 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Pages
bg: Страници

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: new
bg: нов

en: Categories
bg: Категории

en: updated
bg: Актуализирано

en: Weight
bg: Тегло

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: up
bg: нагоре

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Region
bg: Област на сайта

en: Options
bg: Параметри

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Block
bg: Блокирай

en: Host
bg: Хост

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Updated:
bg: Обновен:

en: next
bg: Следваща

en: Forum
bg: Форум

en: Navigation
bg: Навигация

en: Add new comment
bg: Коментар

en: 1 vote | @count votes
bg[0]: 1 глас
bg[1]: @count гласа

en: Port
bg: Порт

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Source
bg: Източник

en: @time ago
bg: преди @time

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: Choice
bg: Избор

en: previous
bg: Предишна

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Go to page @number
bg: Към страница @number

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: No comments available.
bg: Няма достъпни коментари.

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: No blocks in this region
bg: Няма блокове в тази зона

en: Total votes: @votes
bg: Общо гласове: @votes

en: Vote count
bg: Брояч на гласове

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
bg: Тази тема изисква PHP версия @php_required и е несъвместима с PHP версия !php_version.

en: Status message
bg: Статус съобщение
