Omega (7.x-4.4) - en to gu translation catalogue (30 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: new
gu: નવું

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: updated
gu: અદ્યતિત

en: Weight
gu: તરલતા

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: URL:
gu: યુઆરએલ:

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો

en: Topics
gu: વિષયો

en: Second
gu: સેકંડ

en: Choice
gu: પસંદગી

en: « first
gu: પ્રથમ

en: No comments available.
gu: કોઈ ટિપ્પણીઓ ઉપલબ્ધ નથી.

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: original
gu: મૂળ

en: No blocks in this region
gu: આ ક્ષેત્ર મા કોઈ વિભાગો નથી

en: Total votes: @votes
gu: કુલ મતોઃ @votes

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો

en: Sample original image
gu: મૂળ ચિત્ર નમૂનો

en: Sample modified image
gu: સંપાદિત ચિત્ર નમૂનો
