Omega (7.x-4.4) - en to hr translation catalogue (61 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Pages
hr: Stranice

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: new
hr: novo

en: Categories
hr: Kategorije

en: updated
hr: osvježeno

en: Weight
hr: Težina

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: up
hr: gore

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Region
hr: Regija

en: Options
hr: Opcije

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Block
hr: Blok

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Updated:
hr: Osvježeno:

en: next
hr: sljedeći

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: 1 vote | @count votes
hr[0]: @count glas
hr[1]: @count glasa
hr[2]: @count glasova

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Source
hr: Izvor

en: @time ago
hr: prije @time

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: Choice
hr: Izbor

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Go to page @number
hr: Idi na stranicu @number

en: More help
hr: Više pomoći

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: No comments available.
hr: Nema dostupnih komentara.

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Error message
hr: Poruka greške

en: original
hr: izvornik

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: No blocks in this region
hr: Nema blokova u ovoj regiji

en: Total votes: @votes
hr: Ukupno glasova: @votes

en: Vote count
hr: Brojač glasova

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
hr: Ovaj predložak zahtjeva PHP inačicu @php_required i nije sukladna s PHP inačicom !php_version.

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: view actual size
hr: vidi stvarnu veličinu

en: Sample original image
hr: Uzorak izvorne slike

en: Sample modified image
hr: Uzorak promijenjene slike

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
hr: Ova inačica nije sukladna s Drupalom !core_version i trebalo bi ju zamijeniti.

en: Highlighted
hr: Istaknuto
