Omega (7.x-4.4) - en to hu translation catalogue (124 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Pages
hu: Oldalak

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: new
hu: új

en: Categories
hu: Kategóriák

en: updated
hu: frissült

en: Weight
hu: Súly

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: up
hu: fel

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Main
hu: Fő

en: Region
hu: Régió

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Block
hu: Blokk

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: URL:
hu: Webcím:

en: Updated:
hu: Frissítve:

en: next
hu: következő

en: Forum
hu: Fórum

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: 1 vote | @count votes
hu[0]: 1 szavazat
hu[1]: @count szavazat

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Source
hu: Forrás

en: @time ago
hu: @time

en: Search results
hu: Találatok

en: Your search yielded no results
hu: Nincs találat.

en: Topics
hu: Témák

en: First
hu: Első

en: first
hu: első

en: Second
hu: Második

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Choice
hu: Lehetőség

en: previous
hu: előző

en: last
hu: utolsó

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Go to page @number
hu: @number. oldalra ugrás

en: Selectors
hu: Kiválasztók

en: Third
hu: Harmadik

en: Fourth
hu: Negyedik

en: Fifth
hu: Ötödik

en: More help
hu: További segítség

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: No comments available.
hu: Nincs megjeleníthető hozzászólás.

en: Sixth
hu: Hatodik

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: original
hu: eredeti

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Tertiary First
hu: Első harmad

en: The theme registry is being rebuilt on every request. Remember to <a href="!url">turn off</a> this feature on production websites.
hu: A smink gyorsítótár minden lekérésnél újra van építve. Éles oldalakon <a href="!url">ki kell kapcsolni</a> ezt a lehetőséget.

en: Rebuild the theme registry on every page load
hu: Smink gyorsítótár újraépítése minden oldalbetöltésnél

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: No blocks in this region
hu: Nincs blokk a régióban.

en: Total votes: @votes
hu: Összes szavazat: @votes

en: Vote count
hu: Szavazatszám

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
hu: Ez a smink a PHP @php_required változatát igényli, és nem működőképes a PHP !php_version változatával.

en: Minimum scale
hu: Legkisebb lépték

en: Maximum scale
hu: Legnagyobb lépték

en: Variant
hu: Változat

en: First Sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second Sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Navigation bar
hu: Navigációs sáv

en: Respond
hu: Válasz

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: view actual size
hu: jelenlegi méret megtekintése

en: Sample original image
hu: Eredeti kép példa

en: Sample modified image
hu: Módosított kép példa

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
hu: Ez a verzió nem működik együtt a Drupal !core_version változatával, ezért frissíteni kell.

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Branding
hu: Márkázás

en: Viewport settings
hu: Böngésző látómezejének beállításai

en: Initial scale
hu: Kiinduló lépték

en: Viewport
hu: Látómező

en: Apple touch icons
hu: Apple érintőikonok

en: Minimum supported Internet Explorer version
hu: Minimum támogatott Internet Explorer verzió

en: Enable LiveReload
hu: LiveReload engedélyezése

en: Front page content
hu: Címlapi tartalom

en: Cleartype support for Windows
hu: Cleartype támogatás a Windows számára

en: Exclude CSS files
hu: CSS fájlok kihagyása

en: Choose a layout
hu: Elrendezés kiválasztása

en: HTML Component (default)
hu: HTML összetevő (alapértelmezett)

en: Script URL
hu: Szkript webcím

en: Missing requirements
hu: Nem teljesülő követelmények

en: LiveReload settings
hu: LiveReload beállítások

en: Demo regions
hu: Bemutató régiók

en: Exclude JS files
hu: JS fájlok kihagyása

en: Enable Chrome Frame and Internet Explorer Edge support
hu: Chrome Frame és Internet Explorer Edge támogatás engedélyezése

en: Google Chrome Frame settings
hu: Google Chrome Frame beállítások

en: No Internet Explorer support
hu: Nincs Internet Explorer támogatás

en: No Screenshot
hu: Nincs képernyőkép

en: Enable @extension extension
hu: @extension kiterjesztés engedélyezése

en: overridden
hu: felülírva

en: @extension extension configuration
hu: @extension kiterjesztés beállítása

en: Comments (@comment_count)
hu: Hozzászólások (@comment_count)

en: @date | <strong>Author:</strong> !author
hu: @date | <strong>Szerző:</strong> !author

en: Omega page layouts
hu: Omega oldal elrendezések

en: Show a warning when this theme is used
hu: Figyelmeztetés a smink használatakor.

en: Show Navigation
hu: Navigáció mutatása

en: Hide Navigation
hu: Navigáció elrejtése

en: Grid (2)
hu: Rács (2)

en: Grid (3)
hu: Rács (3)

en: Tertiary Second
hu: Második harmad

en: Tertiary Third
hu: Harmadik harmad
