Omega (7.x-4.4) - en to cs translation catalogue (66 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Pages
cs: Stránky

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: new
cs: novinka

en: Categories
cs: Kategorie

en: updated
cs: aktualizováno

en: Weight
cs: Váha

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: up
cs: o úroveň výš

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Options
cs: Možnosti

en: Last post
cs: Poslední

en: Block
cs: Blok

en: Host
cs: Hostitel

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Updated:
cs: Aktualizace:

en: next
cs: další

en: Forum
cs: Fórum

en: Navigation
cs: Navigace

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: 1 vote | @count votes
cs[0]: @count hlas
cs[1]: @count hlasy
cs[2]: @count hlasů

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Source
cs: Zdroj

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: Topics
cs: Témata

en: First
cs: První

en: Second
cs: Sekunda

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Choice
cs: Možnost

en: previous
cs: předchozí

en: You are here
cs: Jste zde

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Go to page @number
cs: Přejít na stranu @number

en: More help
cs: Více nápovědy

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: No comments available.
cs: Bez komentářů.

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: original
cs: originál

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Secondary
cs: Sekundární

en: No blocks in this region
cs: V této oblasti nejsou žádné bloky.

en: Total votes: @votes
cs: Celkem hlasů: @votes

en: Vote count
cs: Počet hlasů

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
cs: Toto téma vyžaduje PHP ve verzi @php_required a je nekompatibilní s verzí !php_version jazyka PHP.

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: view actual size
cs: zobrazit aktuální velikost

en: Sample original image
cs: Ukázka původního obrázku

en: Sample modified image
cs: Ukázka upraveného obrázku

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
cs: Tato verze není kompatibilní s Drupalem !core_version a měla by být nahrazena.

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
