Omega (7.x-4.0) - en to he translation catalogue (73 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Pages
he: עמודים

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: new
he: חדש

en: Categories
he: קטגוריות

en: updated
he: עודכן

en: Weight
he: משקל

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: up
he: למעלה

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Region
he: איזור

en: Options
he: אפשרויות

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Block
he: בלוק

en: Host
he: שם שרת

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: URL:
he: כתוהת URL:

en: Updated:
he: עודכנו:

en: next
he: הבא

en: Forum
he: פורום

en: Navigation
he: ניווט

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: 1 vote | @count votes
he[0]: הצבעה אחת
he[1]: @count הצבעות

en: Port
he: פורט

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Source
he: מקור

en: @time ago
he: לפני @time

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Your search yielded no results
he: חיפוש זה לא הניב תוצאות

en: Topics
he: נושאים

en: First
he: ראשון

en: first
he: ראשון

en: Second
he: שניה

en: Posts
he: הודעות

en: Choice
he: בחירה

en: previous
he: קודם

en: last
he: אחרון

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Go to page @number
he: עבור לעמוד @number

en: Third
he: שלישי

en: Fourth
he: רביעי

en: More help
he: עזרה נוספת

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: No comments available.
he: אין תגובות זמינות.

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: original
he: מקורי

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: The theme registry is being rebuilt on every request. Remember to <a href="!url">turn off</a> this feature on production websites.
he: ה-theme registry נבנה מחדש בעקבות כל בקשה. זכור <a href="!url">לכבות</a> תכונה זו באתרים בסביבת ייצור.

en: Rebuild the theme registry on every page load
he: בנה את ה-theme registry בכל טעינת דף

en: Secondary
he: משני

en: No blocks in this region
he: אין בלוקים באיזור זה

en: Total votes: @votes
he: סך הצבעות: @votes

en: Vote count
he: ספירת קולות

en: Navigation bar
he: סרגל ניווט

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: view actual size
he: צפיה בגודל האמיתי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Branding
he: מיתוג
