Omega (7.x-4.1) - en to lv translation catalogue (65 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Pages
lv: Lapas

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: new
lv: jauns

en: Categories
lv: Kategorijas

en: updated
lv: labots

en: Weight
lv: Svars

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: up
lv: augšup

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Region
lv: Reģions

en: Options
lv: Iespējas

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Block
lv: Bloks

en: Host
lv: Serveris

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Updated:
lv: Labots:

en: next
lv: nākamais

en: Forum
lv: Forums

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: 1 vote | @count votes
lv[0]: @count balss
lv[1]: @count balsis
lv[2]: @count balsis

en: Port
lv: Ports

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Source
lv: Avots

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Topics
lv: Tēmas

en: First
lv: Pirmā

en: first
lv: pirmais

en: Second
lv: Sekunde

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Choice
lv: Izvēle

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Go to page @number
lv: Doties uz @number. lapu

en: More help
lv: Vairāk palīdzības

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: No comments available.
lv: Nav pieejamu komentāru.

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: original
lv: oriģināls

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: No blocks in this region
lv: Nav bloku šajā reģionā.

en: Total votes: @votes
lv: Kopējais balsu skaits: @votes

en: Vote count
lv: Balsu skaits

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: view actual size
lv: skatīt reālo izmēru

en: Sample original image
lv: Parauga oriģinālais attēls

en: Sample modified image
lv: Parauga modificētais attēls

en: Highlighted
lv: Izgaismots
