Omega (7.x-5.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Header
kn: ಹೆಡರ್
