Omega (7.x-5.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
