Omega Tools (7.x-3.0-beta2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Name
bs: Ime

en: Export
bs: Izvezi

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi
