Omega Tools (7.x-3.0-beta2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Download
eo: Elŝutu

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Name
eo: Nomo

en: Export
eo: Eksportu

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu
