Omega Tools (7.x-3.0-beta2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: Download
fa: دانلود

en: Version
fa: نسخه

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Name
fa: نام

en: Export
fa: استخراج

en: Destination
fa: مقصد

en: Theme settings
fa: تنظیمات پوسته

en: Default theme
fa: پوسته پیش‌فرض

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه
