Omega Tools (7.x-3.0-beta2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება
