Omega Tools (7.x-3.0-beta2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်
