Omega Tools (7.x-3.0-beta2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj
