Omega Tools (7.x-3.0-beta2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Name
ta: பெயர்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Default theme
ta: இயல்பான தீம்

en: Save and continue
ta: சேமித்து தொடர்க
