Omega Tools (7.x-3.0-rc1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Download
ast: Baxar

en: Version
ast: Versión

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Export
ast: Esportar

en: Details
ast: Detalles

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir
