Omega Tools (7.x-3.0-rc1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Download
be: Сцягнуць

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: Details
be: Падрабязна

en: Finish
be: Скончана

en: Default theme
be: Звычайная тэма

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю
