Omega Tools (7.x-3.0-rc1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Name
bn: নাম

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Save and continue
bn: সংরক্ষণ করে এগিয়ে যাও
