Omega Tools (7.x-3.0-rc1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Default settings
bo: སོར་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས

en: Default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི
