Omega Tools (7.x-3.0-rc1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Name
da: Navn

en: Export
da: Eksportér

en: Default settings
da: Standardindstillinger

en: Details
da: Detaljer

en: Theme settings
da: Indstillinger for theme

en: Advanced configuration
da: Avancerede indstillinger

en: Finish
da: Afslut

en: Default theme
da: Standardtema

en: Save and continue
da: Gem og fortsæt
