Omega Tools (7.x-3.0-rc1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Version
hi: संस्करण

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Name
hi: नाम

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Destination
hi: गंतव्य

en: Save and continue
hi: संचित करके आगे बढिए
