Omega Tools (7.x-3.0-rc1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: Download
it: Scarica

en: Version
it: Versione

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Name
it: Nome

en: Export
it: Esporta

en: Default settings
it: Impostazioni predefinite

en: Details
it: Dettagli

en: Destination
it: Destinazione

en: Theme settings
it: Impostazioni tema

en: Finish
it: Termina

en: Default theme
it: Tema predefinito

en: Save and continue
it: Salva e continua
