Omega Tools (7.x-3.0-rc1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру
