Omega Tools (7.x-3.0-rc1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Download
km: ទាញយក

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត
