Omega Tools (7.x-3.0-rc1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Save and continue
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെച്ച് തുടരുക
