Omega Tools (7.x-3.0-rc1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Download
nl: Downloaden

en: Version
nl: Versie

en: Edit
nl: Bewerken

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Name
nl: Naam

en: Export
nl: Exporteren

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: Destination
nl: Bestemming

en: Theme settings
nl: Thema-instellingen

en: Advanced configuration
nl: Geavanceerde instellingen

en: Finish
nl: Voltooien

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Export theme settings
nl: De thema-instellingen exporteren
