Omega Tools (7.x-3.0-rc1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Ativado

en: Download
pt: Descarregar

en: Version
pt: Versão

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Name
pt: Nome

en: Export
pt: Exportar

en: Default settings
pt: Opções predefinidas

en: Details
pt: Detalhes

en: Destination
pt: Destino

en: Theme settings
pt: Configurações de tema

en: Advanced configuration
pt: Configuração avançada

en: Finish
pt: Finalizar

en: Default theme
pt: O tema predefinido

en: Save and continue
pt: Guardar e continuar
