Omega Tools (7.x-3.0-rc1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Download
ro: Descarcă

en: Version
ro: Versiune

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Name
ro: Nume

en: Details
ro: Detalii

en: Destination
ro: Destinație

en: Theme settings
ro: Setări temă

en: Default theme
ro: Tema implicită

en: Save and continue
ro: Salvează şi continuă
