Omega Tools (7.x-3.0-rc2) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Export
fil: Luwasin

en: Save and continue
fil: Pangalagaan at magpatuloy
