Omega Tools (7.x-3.0-rc2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Details
gu: વિગતો

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો
