Omega Tools (7.x-3.0-rc2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Download
ku: داگرتن

en: Version
ku: وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Name
ku: ناو

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە
