Omega Tools (7.x-3.0-rc2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Download
nn: Last ned

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Name
nn: Namn

en: Export
nn: Eksporter

en: Details
nn: Detaljar

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram
