Omega Tools (7.x-3.0-rc2) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Download
os: Рахæсс

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт
