Omega Tools (7.x-3.0-rc2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.
