Omega Tools (7.x-3.0-rc2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Version
th: รุ่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Export
th: ส่งออก

en: Details
th: รายละเอียด

en: Proceed
th: ดำเนินการ

en: Finish
th: ส่งข้อสอบ

en: Default theme
th: ธีมเริ่มต้น

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ
