Omega Tools (7.x-3.0-rc2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب
