Omega Tools (7.x-3.0-rc3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Name
am: ስም

en: Export
am: ላክ

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል
