Omega Tools (7.x-3.0-rc3) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Download
cs: Stáhnout

en: Version
cs: Verze

en: Edit
cs: Upravit

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Name
cs: Jméno

en: Default settings
cs: Výchozí nastavení

en: Details
cs: Detaily

en: Destination
cs: Cíl

en: Theme settings
cs: Nastavení tématu vzhledu

en: Advanced configuration
cs: Pokročilá konfigurace

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat
