Omega Tools (7.x-3.0-rc3) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Download
el: Λήψη

en: Version
el: Έκδοση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Destination
el: Προορισμός

en: Default theme
el: Προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια
