Omega Tools (7.x-3.0-rc3) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Download
eu: Deskargatu

en: Version
eu: Bertsioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: Default settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Destination
eu: Helbidea

en: Theme settings
eu: Temaren ezarpenak

en: Finish
eu: Amaitu

en: Default theme
eu: Gai lehenetsia

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu
