Omega Tools (7.x-3.0-rc3) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Download
gl: Descargar

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Details
gl: Detalles

en: Destination
gl: Destino

en: Advanced configuration
gl: Configuración avanzada

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar
