Omega Tools (7.x-3.0-rc3) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: Default settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Details
he: פרטים

en: Destination
he: יעד

en: Theme settings
he: הגדרות ערכת עיצוב

en: Finish
he: סיום

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: Download an archive of this theme.
he: הורדת ארכיון קבצים דחוסים של ערכת עיצוב זו.

en: Create new Omega subtheme
he: יצירת תת ערכת עיצוב חדשה של אומגה.
