Omega Tools (7.x-3.0-rc3) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել
