Omega Tools (7.x-3.0-rc3) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Enabled
id: Aktif

en: Download
id: Unduh

en: Version
id: Versi

en: Edit
id: Sunting

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Name
id: Nama

en: Export
id: Ekspor

en: Details
id: Rincian

en: Destination
id: Tujuan

en: Theme settings
id: Pengaturan tema

en: Finish
id: Selesai

en: Default theme
id: Tema bawaan

en: Save and continue
id: Simpan dan lanjutkan
