Omega Tools (7.x-3.0-rc3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Download
is: Hala niður

en: Version
is: Útgáfa

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Name
is: Nafn

en: Export
is: Flytja út

en: Details
is: Nánar

en: Default theme
is: Sjálfgefið þema

en: Save and continue
is: Vista og halda áfram
