Omega Tools (7.x-3.0-rc3) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Download
jv: Undhuh

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Details
jv: Lengkapé

en: Default theme
jv: Téma gawan

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké
