Omega Tools (7.x-3.0-rc3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Finish
kn: ಮುಗಿಸು

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು
